POJEMNIKI DO SELEKTYWNEJ ZBIÓRKI ODPADÓW

Pojemniki 1100 l wg PN-EN 840-2 do selektywnej zbiórki odpadów

Pojemnik do selektywnej zbiórki odpadów wykonany zgodnie z aktualnie obowiązującymi normami w Polsce i unii Europejskiej . Dedykowany różnym grupom segregowanych odpadów. Wstępuje w wersjach różniących się rodzajem otworów wrzutowych oraz konstrukcją pojemnika.

Otwory wrzutowe pojemnika dostosowane do konkretnych typów odpadów selekcjonowanych (np. makulatura, plastik, szkło i inne) i odpowiednie oznaczenia zapewniają łatwą obsługę oraz mobilizują użytkowników do prowadzenia selekcji usuwanych odpadów.

Wykonanie pojemnika ze stali o odpowiedniej grubości i przetłoczeniach oraz ocynkowanie ogniowe zapewnia mu dużą wytrzymałość, trwałość i odporność na warunki atmosferyczne. Pojemnik odpowiednio wyprofilowany wewnątrz gwarantuje łatwe opróżnianie go z zawartości i okresowe czyszczenie. Posiada zakręcany otwór spustowy przydatny przy myciu.

Dobrej jakości zestaw jezdny pozwala na łatwe manewrowanie zapełnionym pojemnikiem. Odpowiednio wyważona i spasowana pokrywa daje się otwierać i zamykać z użyciem niewielkiej siły.

Opcjonalne wykonanie pojemnika może uwzględniać różne systemy rozładunku, indywidualne życzenia użytkownika, zamek z kluczem blokujący pokrywę, blokadę kół.

pojemnik_1110l_840-2szo_all